Lokale użytkowe

Szanowni Państwo, 

 

na parterze Rezydencji Warszawska znajduje się pasaż handlowy, który po zakończeniu komercjalizacji będzie zapewniał wszystkie potrzeby mieszkańców Piastowa w zakresie handlu i usług. Pasaż handlowy ma powierzchnię 4233 m2, na której zaprojektowaliśmy lokale różnej wielkości, by oferta handlu i usług dla mieszkańców miasta była kompleksowa. W Pasażu WARSZAWSKA znajduje się supermarket Auchan (1240 m2), klub fitness Calypso (950 m2), drogeria Rossmann (470 m2), przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (450 m2), apteka Ziko (200 m2), bank PKO BP, Nestbank, pralnia Anna, salonik prasowy Inmedio, piekarnia Putka, restauracja Fabryka Pizzy, placówka zakładów bukmacherskich STS, salon kosmetyczny "I dotyk piękna" i agencja PZU. W marcu 2019 planowane jest otwarcie restauracji orientalnej Ebi sushi. 95 % powierzchni usługowej jest już wynajęte. Aktualnie poszukujemy najemców ostatnich lokali :

 

  1. Lokal E5 (65 m2) - lokal znajduje się przy wejściu do Pasażu WARSZAWSKA od strony ul.Warszawskiej. Jest przeszklony z dwóch stron i ma wejścia zarówno od strony promenady jak i od strony pasażu. Na potrzeby gastronomii możliwa jest aranżacja dodatkowego wejścia od strony zaplecza. Lokal przeznaczony jest na kawiarnię/cukiernię, ale możliwa jest taże restauracja lub pub. Lokal posiada możliwość aranżacji ogródka sezonowego. Zdjęcia lokalu w galerii - http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u
  2. Lokal E1 (110 m2) - lokal z wejściem od ulicy Warszawskiej, idealny na sklep, ale także na gastronomię (restaurację/pub) lub usługi medyczne. Posiada możliwość aranżacji ogródka sezonowego na promenadzie od strony ul.Warszawskiej. Zdjęcia lokalu w galerii lokale usługowe - http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u
  3. Lokal B4 - lokal o powierzchni 179 m2 przy wejściu do pasażu od strony ul.Bohaterów Wolności. Idealny na kidsplay, szkołę tańca lub inne typy działalności rekreacyjnej.

Osoby zainteresowane wynajęciem powierzchni użytkowych w wyżej wymienionych lokalach prosimy o składanie ofert lub zapytań drogą mailową na adres biuro@lwdevelopment.pl lub kontakt  pod numerem telefonu 695 201 819, Krzysztof Tużnik, specjalista d/s komercjalizacji.