Lokale użytkowe

Szanowni Państwo, 

 

na parterze Rezydencji Warszawska znajduje się pasaż handlowy, który po zakończeniu komercjalizacji będzie zapewniał wszystkie potrzeby mieszkańców Piastowa w zakresie handlu i usług. Pasaż handlowy ma powierzchnię 4233 m2, na której zaprojektowaliśmy lokale różnej wielkości, by oferta handlu i usług dla mieszkańców miasta była kompleksowa. W Pasażu WARSZAWSKA znajduje się supermarket Auchan (1240 m2), klub fitness Zdrofit (950 m2), drogeria Rossmann (470 m2), przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (450 m2), apteka Ziko (200 m2), labolatorium ALAB, Nestbank, delikatesy GROT, salonik prasowy Inmedio, piekarnia Putka, restauracja Fabryka Pizzy, placówka zakładów bukmacherskich STS, salon kosmetyczny "I dotyk piękna", agencja PZU i kawiarnia Blikle. Czynny jest także salon fryzjerski "Viktoria Kuc" oraz restauracja orientalna Ebi Sushi. 95 % powierzchni usługowej jest wynajęte. Aktualnie poszukujemy najemców ostatnich lokali :

 

  1. Lokal E1 (82m2) - lokal z wejściem od ulicy Warszawskiej, idealny na sklep, ale także na gastronomię (restaurację/pub) lub usługi medyczne. Posiada możliwość aranżacji ogródka sezonowego na promenadzie od strony ul.Warszawskiej. Zdjęcia lokalu w galerii lokale usługowe - http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u
  2. Lokal C2 (53m2) - lokal z wejściem od strony parkingu (Nestbank), idealny na sklep, placówkę banku, usługi finansowe, ubezpieczeniowe lub medyczne. Lokal jest urządzony, posiada wentylację, klimatyzację i WC. Zdjęcia lokalu w galerii lokale usługowe - http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u
  3. Lokal B4 - lokal o powierzchni 179 m2 przy wejściu do pasażu od strony ul.Bohaterów Wolności. Idealny na kidsplay, szkołę tańca lub inne typy działalności rekreacyjnej.

Osoby zainteresowane wynajęciem powierzchni użytkowych w wyżej wymienionych lokalach prosimy o składanie ofert lub zapytań drogą mailową na adres biuro@lwdevelopment.pl lub kontakt  pod numerem telefonu 695 201 819, Krzysztof Tużnik, specjalista d/s komercjalizacji.